Gevey Ultra Sim ile Iphone 4’u 112’i aramadan kullanma.

ABD veya Avrupa’dan aldığınız herhangi bir Simlock’lu telefonunuzu kullanmanız için gerekli olan araç. Iphone telefonlar da Baseband’i 01.59.00 olanlar yazılım ile bu işlemi gerçekleştirmek mümkün oluyordu. Yalnız son bir yıldır yeni hiçbir baseband için güncelleme yayınlanmadığından dolayı gevey sim kullanmanız gerekiyor.

Gevey sim Iphone 4 telefonların da Factory Simlock olan telefonları kendi sim kartları dışında kullanmanıza olanak veren bir araçtır. Gevey Sim ile Ios 4’ün bütün versiyonları ile kullanabiliyorsunuz. Ios 5 hariç tüm sistemler ile çalışması güzel.

Gevey sim 1.59, 2.10, 3.10.1, 4.10 ve 4.10.1 ile çalışmakta. 01.59.00 ise telefonunuz zaten gevey sim’e gerek duymadan da çalışır hale getirebiliyorsunuz.

Gevey Sim’i kullanmak için ihtiyaç duyacaklarınız.

1 – Jailbreak yapılmış Iphone 4
2 – Gevey Ultra Sim

cydia.furiousmod.com Repo adresini Cydia ekleyiniz. Yeni Repo nasıl eklenir Programı yükledikten sonra Gevey Ultra Sim kartınızı takın. 40 saniye gibi bir süre içinde sinyalin gelmesi lazım. Eğer sinyal ile ilgili bir sıkıntı olur ise Uluslar arası dolaşımı açın&kapatın(Ayarlar==>Genel==>Ağ).

NOT : Cydia Adresi değişmiştir www.furiousmod.com/cydia

Abd sitesi
Türkiye de Gevey sim satışı

“Gevey Ultra Sim ile Iphone 4’u 112’i aramadan kullanma.” üzerine 2 yorum

Yorumlar kapalı.