Türkiyenin değişen yüzü : T.C. Cumhurbaşkanlığı

Abdullah Gül ile daha bir şekillendi. Bundan önceki Cumhurbaşkanlarımız teknoloji ile, halk ile bu kadar iç içe değiller idi. Önce Twitter hesabı açtı ve duyurularını oradan yayınlamaya başladı. Şimdi ise Ios için yaptırdığı uygulama ile ceplere de girdi. T.C. Cumhurbaşkanlığı resmi uygulaması.


Cumhurbaşkanlığı iPhone Uygulaması, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eşi Hayrünnisa Gül ve Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği faaliyetlerinin iPhone ve iPad üzerinden anlık olarak takip edilebilmesi amacıyla tasarlanmıştır.
Bu uygulama sayesinde kullanıcılar, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün faaliyetlerine Wi-Fi, 3G ve edge bağlantıları ile güncel olarak erişebileceklerdir.
Haberler, Açıklamalar, Konuşmalar, Günlük Program, Hayrünnisa Gül’ün Gündeminden, Toplantılar, Resepsiyonlar, Mülakatlar, Zirveler, Ödül Törenleri, Yurt İçi Ziyaretler, Yurt Dışı Ziyaretler, Köşk Gündeminden, Konuk Devlet Başkanları kategorilerinde hizmet veren uygulama, faaliyetlere ait videolara ulaşım imkânı da sağlamaktadır.

The iPhone Application for the Presidency of the Republic of Turkey has been designed to bring you the latest news about the activities of President Abdullah Gül, First Lady Hayrünnisa Gül, and the Secretariat General of the Presidency.
Through this application, you can instantly access the activities of President Gül via 3G, edge and Wi-Fi connections. The videos pertinent to the activities can also be watched thanks to this application. It serves in the following categories:

– News
– Speeches
– Interviews
– Summits
– Meetings
– Award Ceremonies
– Receptions
– Domestic Visits
– Foreign Visits
– Guests
– Presidency Agenda
– President Abdullah Gül’s Agenda
– First Lady Hayrünnisa Gül’s Agenda

T.C. Cumhurbaşkanlığı iPhone Uygulaması