Son Dedikodu : Iphone 64, Ipod ise 128 GB olacak

256 MB hard disk vardı bende. Kullan kullan bitmez diye düşünüyordum. Günler geldi geçti 500 GB harici hard disk aldım. O gün düşüncem onu çok uzun süre kullanırım diye idi. Aradan iki yıl geçmedi ki 2 TB Harici Hard disk aldım. Bugünler de oda yetmeyecek gibi. İlk Iphone çıktığında 8 GBlik bir tane almıştım. O zamanlarda bu dolmaz diye düşünüyordum. Çünkü Zaten Müzik dinlemek için kullanmıyordum. Sadece Telefon ve oyun makinesi olarak kullanıyordum. O zamanlar da çok fazla uygulama olmadığı için 8 GB yeterli geliyordu.

Ipad kullandıktan sonra uygulamaların HD versiyonlarını da yükleme girişimlerim ile beraber 32 GB yetmez oldu. 64 GB ise ancak yetiyor.

Bildiğiniz gibi 4 Ekim 2011 tarihinde Apple firmasının Yeni Iphone 4s ve Ipod 5g’i tanıtması bekleniliyor. Bu etkinlik de tanılıcak olan Iphone 4s’in 64 GB versiyonun da olması bekleniliyor. Bu büyük bir ihtimal sadece beyaz iphone da olacak. En azından daha önceki söylentiler bu yönde idi. Siyah İphone için böyle bir haber duymadım. Aynı şekilde tanımı yapılacak olan Ipod 5g için ise 128 GB versiyonu ile satışa sunulacak.

Ipod 5G
Ipod 5G’e ait bir fikir


Iphone 5’e ait bir fikir

Buda Nereden nereye 🙂