Merhaba Dünya

Rahman Ve Rahim olan Allahın Adıyla. Herşey Hayydan gelmiş, Hu’ya gidecektir. Uzun bir süredir hiçbir yerde hiçbir şekilde bir etkinlikte bulunmuyordum. en son diyardiyar.com adresinde yazılar ile sizlere buluşma fırsatı bulmuştum. Elde olmayan sebeplerden dolayı uzun süre kapalı kaldı ve ayrı kaldık. şimdi yeniden burada merhaba diyoruz. Hani ilk programımızı yazdığımızda dediğimiz gibi Merhaba Dünya. Yada Sezen Aksunun dediği gibi ; İkinci bahar yaşıyor ömrüm.

Burada sizinle her telden konular paylaşmak niyetindeyim. Bilgisayar, Cep telefonu ve Yaşam. Yani Bizler. Burada tek başıma yazma niyetinde değilim. biraz kalabalık bir ekip ile yazmaya çalışacağız. Dilimiz döndükçe, klavye tuşları çalıştıkça sizler ile birşeyler paylaşmayı amaçlıyoruz.

Bir kusurumuz olursa veya yanlış yazdığımız bir yazımız olursa şimdiden sizlerden özür diliyoruz. Hiçbir çıkara hizmet etmeden sadece sizler ile birşeyler paylaşmak adına buradayız. inşallah başarılı oluruz.

Allahın Selamı Rahmeti Bereketi Üzerinizde Olsun

“Merhaba Dünya” üzerine 3 yorum

  1. Bismillahirrahmanirrahim.Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla O yücedir Övülmeye layıktır.Kusursuzdur,her türlü hatadan noksandır ve Nebiyi ekrem şemsi kainat, kameri semavat Hz.Muhammed s.a.s onun Resuludur.Dünyaya geliş maksadımız Allahın yüceliğini bilmek ve ona layık kul olmaktır.Ona kul olmakta bilmek demektir.Bilmek demek ilim demektir.İslamda ilme çok büyük yer verilmiştir nitekim Efendimiz s.a.s “Allah kimin için hayır murad ederse onu dinde fakih kılar.” buyurmuştur.ilim evrenseldir insanın faidesine olan her ilim hayırlıdır.Bizde burda inşallah güzel ortamda bilgilerimizi paylaşıp birbirimizi aydınlatmaya çalışacağız.
    Vesselam

Bir cevap yazın

Önemli Olan Bilmek Değil, PAYLAŞMAKTIR.